Evim şahane olsun diyenler için bu yazımız.

Evet şimdi yeni bir yazımızda Evim şahane olsun diye nereye başvuru yapabiliyorum cevabını buluyoruz.

evim şahane olsun. Param yok ama yinede şahane olsun. Bir gece yada bir gündüz kapım çalınsın ve ” hu huu biz evim şahane ekibinden Kanal D ‘den geliyoruz evinizi düzenleyeceğiz “ desinler :) Türk insanı bu aralar gelen yaz ile birlikte kafayı tam anlamı ile dekorasyon durumlarına takmış durumda. Özellikle parasız, para harcamadan evi güzelleştirmek için atılımlar son hızı ile devam ediyor. Bu aralar Kanal D ekranlarından yayınlanan Evim Şahane ekibine başvuru yapıyorsunuz evinizin resimlerini çekiyorsunuz gönderiyorsunuz, evim şahane başvuru formunu doldurarak. Eğer seçilirseniz çat kapı geliyorlar size. Bu arada evim şahane olayının İstanbul ve çevresinde yapıldığından bahsetmeme bilmiyorum gerek var mı ? Yani siz Siirt’te iseniz gelmiyorlar bilginiz olsun. Diğer şehirlerde bu ev dekorasyonunun hayata geçirmek adına proğram ekibi harıl harıl çalışıyor.

Evim şahane dekorasyon programı
Peki ne yapmam gerekiyor nasıl başvuru yapıyorum evim şahane ye ?

Yapacağınız işlemleri tabiki sizlere tek tek anlatmaya çalışayım. Öncelikle hemen aşağıda sizler için verdiğim resime tıklayacaksınız. Bu link yardımı ile Evim Şahane başvurusunu yapmış olacaksınız.

Bu arada bir kaç forumda ve sitede değişik şeyler okudum. Evim şahane ücretli diye. Bakın arkadaşlarım Evim şahaneye başvuru ve kazanıldığında evlerinizin dekorasyonunun yapılması tamamen ücretsizdir. Evim Şahane şu aralar herkes gibi benimde hayalim. Bende başvuruda bulundum. Kimbilir bakarsınız Evim Şahane ekibi burnumuzun dibinde evimizin kapısında bitivermiş :)

Unutmadan arkadaşlarım bu başvuru formunu kesinlikle eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Ne kadar eksiksiz doldurur iseniz o kadar kısa sürede size ulaşacaklardır diye düşünüyorum. Herkesin Evi Şahane olur inşallah.

Yeni bir yazıda görüşmek üzere. Haaa unutuyordum. Ola ki bu konu hakkında çekinceleriniz yada bana yöneltmek istediğiniz sorularınız olur. Ne yapacaksınız? Tabiki bu konunun altından bana ulaşacaksınız. Son olarak sizlere Evim Şahane ekibi taraından yapılmış inanılmaz sonrası resimleri vereyimde öyle gideyim bari dimi :) )

Kaynak : www.evimsahanemobilya.com

Social Share Toolbar